نقش ارتش در 8سال جنگ تحمیلی
ثبت نقش ارتش ، رشادتها وخاطرات ارتشیان غیور . پست الکترونیکی ali522429@yahoo.com
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: علی فرزاد - ۱۳٩٠/٥/۱۳

 

جام جم آنلاین: سردار باقرزاده با بیان اینکه پیکر ۷ هزار و ۳۰۰ تن از شهدای دفاع مقدس هنوز کشف نشده است گفت: روند توافقات با دولت عراق برای تفحص پیکرهای شهدا مطلوب و راضی کننده نیست و ما انتظار همکاری بیشتری از طرف عراقی را داریم.

به گزارش ایرنا، سردار محمد باقرزاده رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در خصوص آخرین وضعیت تفحص پیکرهای شهدای دفاع مقدس اظهار داشت: عملیات تفحص پیکر شهدای جنگ تحمیلی تا یافتن آخرین پیکر قابل کشف ادامه می یابد.

وی افزود: اعلام زمان بندی دقیق تفحص پیکرهای باقی مانده به آماده شدن شرایط تفحص در خاک کشور عراق بستگی دارد.

رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خاطر نشان کرد:‌ با وجود اعلام آمادگی اولیه، شرایط فراهم نشده و تماس های ۲ طرف در حد گفت و گوهای اولیه است.

سردار باقرزاده همچنین از سفر قریب الوقوع به عراق برای بررسی وضعیت تفحص پیکر شهدا در این کشور خبر داد و اظهار داشت: ‌در سفر اواخر ماه شعبان به عراق در این خصوص گفت و گو می شود که در صورت رسیدن به توافق، کار کاوش پیکرهای باقی مانده آغاز می شود.

وی با بیان اینکه توافق نهایی با طرف عراقی انجام نشده است خاطر نشان کرد: روند توافقات مطلوب و راضی کننده نیست و ما انتظار همکاری بیشتری از طرف عراقی را داریم.

رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس تعداد پیکرهای کشف نشده شهدای دفاع مقدس را ۷ هزار و ۳۰۰ تن اعلام کرد و گفت: پیکر ۷ هزار تن از شهدای ایرانی در خاک عراق و حدود ۳۰۰ پیکر نیزدر خاک ایران باقی مانده که هنوز کشف نشده است.

نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :


كد آهنگ

كد موسيقی

تماس با ما