نقش ارتش در 8سال جنگ تحمیلی
ثبت نقش ارتش ، رشادتها وخاطرات ارتشیان غیور . پست الکترونیکی ali522429@yahoo.com
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: علی فرزاد - ۱۳٩٠/۸/٢٤

 

فیدل کاسترو: حمله به ایران به جنگ جهانی منجر می‌شود

همشهرِی آنلاین:
رهبر سابق کوبا با هشدار درباره اینکه حمله به ایران به جنگ جهانی منجر می‌شود تاکید کرد که جمهوری اسلامی از دو فاکتور مهم جمعیت و توان نظامی برای پاسخگویی به هرگونه تهدید برخوردار است.


به گزارش مهر به نقل از خبرگزاری فرانسه، فیدل کاسترو، رهبر سابق کوبا در مقاله‌ای در یک روزنامه این کشور نوشت: هرگونه اقدام نظامی از سوی اسرائیل علیه ایران به جنگ خونین و جهانی منتهی می‌شود که عواقب آن تمامی کشورهای جهان را درگیر خواهد کرد.

این سیاستمدار کهنه کار ۸۵ ساله که پنج سال پیش ریاست جمهوری کوبا را به دلیل کهولت و بیماری به رائول کاسترو برادرش تحویل داد در مطلب خود آورده است: ایران، سوریه یا عراق نیست که اسرائیل بتواند با یک حمله هوایی، مسئله را تمام کند. این کشور از دو فاکتور مهم قدرت یعنی "جمعیت" و "توان نظامی" برخوردار است و هرگونه اقدام علیه آن نتایج و پیامدهای بسیار پیچیده‌ای به بار خواهد آورد و بسیاری از کشورها را درگیر خواهد کرد.

کاسترو با انتقاد از گزارش آژانس بین المللی انرژی اتمی می‌گوید: با توجه به اینکه اسرائیل خود کلاهک‌های اتمی اعلام نشده زیادی دارد و با آن می‌تواند هر نقطه از جهان را هدف قرار دهد، این گزارش جهان را به جنگ اتمی نزدیک می‌کند.

نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :


كد آهنگ

كد موسيقی

تماس با ما