عکس/ تشییع پیکر سرباز فداکار نزاجا

صبح امروز شنبه با حضور امیر احمدرضا پوردستان فرمانده نیروی زمینی ارتش، حجت‌الاسلام آل‌هاشم رئیس سازمان عقیدتی-سیاسی و جمعی از فرماندهان و پرسنل ارتش از مقابل ستاد فرماندهی نیروی زمینی برگزار شد.

     

به گزارش روابط عمومی نیروی زمینی ارتش، وحید جمشیدی، سرباز نیروی زمینی ارتش در 26 تیرماه سال جاری در مسیر بازگشت از مسجد مقدس جمکران با یک خودروی واژگون شده مواجه شده و با از خودگذشتگی و ایثار به کمک سانحه دیدگان می شتابد که پس از نجات جان سرنشینان آن سانحه، خود با یک خودرو سواری برخورد کرده و به شدت مصدوم می شود.

این گروهبان وظیفه شناس نیروی زمینی ارتش در این حادثه از ناحیه نخاع، مهره های گردن و پای چپ دچار شگستگی و مصدومیت شده و نزدیک به یک ماه نیز در بیمارستان بستری شده بود که در نهایت علی رغم تلاش تیم پزشکی بر اثر شدت جراحات وارده صبح امروز جمعه در بیمارستان خانواده ارتش دار فانی را وداع و به سوی معبود خویش شتافت.

بنابراین گزارش، در مدت بستری بودن وی در بیمارستان، تعدادی از مسئولان کشوری و لشگری به دلیل اهمیت کاری که این سرباز فداکار انجام داده بود، با حضور در بیمارستان با خانواده وی دیدار و از ایشان دلجویی کردند.

/ 1 نظر / 53 بازدید
حمید

با سلام و احترام / اینکه ماموریت در جنگ را یادآوری نمودید جای تشکر دارد . بدون شک دو سه دهه قبل این را مردم می دانستند که توانستند با توکل به خدا و با کمترین امکانات در برابر دشمن سالها مقاومت نمایند . اما جنابعالی جواب مرا ندادید . پرسیده بودم آیا تنها خاطراتی را که ضعف و ناتوانی و سوء مدیریت مسئولین را می پوشاند را می خواهید یا خاطراتی که بیان کننده واقعیت های جنگ است ؟ شما هم مانند مسئولین و عده ای از هموطنان تنها می خواهید به تملقات و پاچه خواری ها دل خوش کنید یا مانند اکثریت به دنبال حقیقت هستید . کاش می دانستم جنابتان چند بهار را دیده اید ؟ عزیز دل نیمه های شب بی خوابی که امان از من می رباید با خود زمزمه ها دارم . همین چند شب قبل می گفتم (( در اختلاس میلیاردی / جای شهدا خالی )) شما در جنگ نبوده اید که مشتاق دریافت خاطرات آنروزها هستید . سالها قبل هموظنان تو درس و جواب دندان شکنی به دشمن دادند اما امروز جواب فک شکنی را میگیرند . اگر دیدید این چیزها را درک میکنید و می فهمید حرفهای مرا و قول می دهید که سخنان مرا بدون هیچ تحریفی عینا در وبلاگتان می گذارید خبرم کنید سربلند باشید