دعوت ارتش از نویسندگان حوزه دفاع مقدس


مسئول امور نشر کتاب ارتش از نویسندگان خواست برای معرفی عملکرد ارتش جمهوری اسلامی در سال‌های دفاع مقدس به کمک ارتش بیایند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پیام آزادگان به نقل از ستاد اطلاع‌رسانی بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران سرهنگ علی اعوانی در حاشیه نشست ارتش و دفاع مقدس در سرای اهل قلم به دعوت ارتش از نویسندگان حوزه دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: دست نیاز به سوی اهالی قلم دراز می‌کنیم.

به گفته مسئول امور نشر کتاب ارتش، نویسندگانی که در حوزه دفاع مقدس آثار چاپ شده دارند می‌توانند با معرفی آثار خود نسبت به همکاری با بخش کتاب ارتش اعلام آمادگی کنند.

اعوانی همچنین درباره کسانی که هنوز اثر به چاپ رسیده‌ای ندارند، گفت: ابتدا یک سوژه به نویسندگان جوان سپرده می‌شود تا پس از بررسی اگر از کارشناسان ما نمره قابل قبول بگیرند، نسبت به پرداخت حق‌الزحمه، قرارداد کاری با آنها بسته می‌شود.

مسئول امور نشر کتاب ارتش با بیان این که دو سال از آغاز طرح جذب نویسندگان گذشته و تنها قرارداد 20 کار بسته شده است ابزار نارضایتی کرد و گفت: پیش از این، کار به صورت پیمانی به کسانی سپرده شده بود، اما در سال جاری ما با خود نویسنده‌ها به طور مستقیم مذاکره خواهیم کرد.

سرهنگ اعوانی در پایان اعلام کرد: علاقه‌مندان به همکاری با امور نشر کتاب ارتش می‌توانند با شماره تلفن 81953381 تماس گرفته و یا به آدرس تهران- نرسیده به میدان سبلان- چهار راه شهید قدوسی- ساختمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران مراجعه کنند

منبع:mfpa.ir

/ 0 نظر / 7 بازدید