600 هزار بازنشسته لشکری از امروز حقوق جدید می‌گیرند

سردار حسین دقیقی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح در گفت‌و‌گو با خبرنگار با اعلام این خبر گفت: افزایش 10 درصدی حقوق بازنشستگان لشکری از فروردین ماه محاسبه و در فیش حقوقی آنان اعمال شده است که این بازنشستگان می‌توانند با مراجعه به بانک عامل حقوق جدید خود را دریافت کنند.
وی درباره پرداخت معوقات ناشی از اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری مربوط به سال‌های 86 تا 87 اظهار داشت: با مساعدت‌های دولت و پیگیری‌های صورت گرفته این سازمان موفق شد مطالبات مربوط به اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری را به صورت نقدی پرداخت کند که هر ماه بخشی از مطالبات به حساب بازنشستگان مشمول واریز می‌شود.
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی نیروهای مسلح گفت: تاکنون سه قسط از مطالبات مربوط به اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری سال‌های 86 و 87 پرداخت شده که مجموعاً 450 میلیارد تومان است.
دقیقی افزود: با توجه به پرداخت حقوق تیرماه بازنشستگان، مطالبات ناشی از اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری افراد مشمول این ماه پرداخت نخواهد شد و از ماه آینده مجدداً آغاز می‌شود. وی اظهار داشت: میزان مطالبات ناشی از اجرای قانون مدیریت خدمات کشوری مربوط به سال‌های 86 و 87 بالغ بر 1600 میلیارد تومان است که این مبلغ برای پرداخت مطالبات 490 هزار بازنشسته لشکری در‌نظر گرفته شده است. دقیقی ضمن تقدیر از حمایت‌های دولت دهم از بازنشستگان لشکری تأکید کرد: افزایش سطح رفاه زندگی و ارائه تسهیلات متنوع مالی و رفاهی و توانمندسازی و رضایتمندی بازنشستگان نیروهای مسلح از مهمترین برنامه‌های این سازمان در سال جاری است

منبع:ایرانشماره4842

/ 0 نظر / 7 بازدید